MKM SALON FIRAN (GENEL)

Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA

Adres: Pilsudskiego 20, 42-500 Bedzin, POLONYA
Telefon: +48327622301 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://firany.bedzin.pl Email: *

Kilka słów o salonie MKM:
Jest to pierwszy i jak dotąd jedyny tak profesjonalny Salon Dekoracji Okiennych w naszym mieście. Jesteśmy znaną i szanowaną marką w regionie.Nasza pozycja na rynku jest efektem pracy kilku pokoleń. My jesteśmy trzecim pokoleniem pasjonatów dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w aranżacji i szyciu od 1979 roku. Przez wszystkie lata naszej działalności dbaliśmy i nadal dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas usług i produktów.

Naszym ogromnym atutem jest profesjonalne szycie firan oraz dekoracji okiennych według najnowszych trendów obowiązujących w tej branży.

Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę produktów, którymi chcielibyśmy zainteresować osoby ceniące wysoką jakość towarów, usług i rozsądne ceny.

W swojej ofercie posiadamy tkaniny najwyższej jakości. Współpracujemy z takimi firmami jak: Dekoma, Eurofirany, Fuggerhause, Gerster, Indes, MAGDekor, Margo, Mottivo, Ozlem, Rad-Pol, Ridex, Sama, Vadain.

Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA Allrestaurants - MKM SALON FIRAN - Bedzin, POLONYA
x
X