SORTPAK (GENEL)

Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA

Adres: Magierowa Wola 28, 05-660 Warka, POLONYA
Telefon: +48486676163 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://sortpak.pl Email: *

Od 1994 roku zajmujemy się hurtową sprzedażą owoców i warzyw na terenie największego w Europie zagłębia sadowniczego w okolicach Warki.

Na rynku krajowym zaopatrujemy sieci supermarketów oraz współpracujemy z zakładami przetwórczymi. Nasze owoce i warzywa eksportujemy również do Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Krajów Bałkańskich i Unii Europejskiej.

Posiadamy certyfikat GLOBALGAP oraz wewnętrzny system kontroli jakości oparty na wymaganiach HACCP.

Na stałe współpracuje z nami ponad 200 producentów. Nasi dostawcy to producenci z dużym doświadczeniem, którzy potrafią wyprodukować i przechować w nowoczesnych chłodniach owoce i warzywa bardzo dobrej jakości o najwyższych walorach smakowych. Większość dostawców posiada certyfikaty Integrowanej Produkcji Owoców (IPO) i GLOBALGAP.

Posiadamy nowoczesną linię sortującą PERFECT z rozładunkiem wodnym, dzięki której możemy przygotować jednolite, duże partie towaru. Owoce sortujemy według wielkości (z tolerancją 0,5cm) i koloru. Zamówienia realizujemy solidnie i terminowo. Zapraszamy do współpracy!

Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA Allrestaurants - SORTPAK - Warka, POLONYA
x
X