VITAX (GENEL)

Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA

Adres: Klobucka 25, 02-699 Warsaw, POLONYA
Telefon: +48225469000 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://vitax.pl Email: *

Vitax Inspirations to herbaty dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Inspirations zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się soczystością i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo – ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną. Wejdź do świata owocowych inspiracji!

Bogactwo natury zamknięte w torebce starannie wyselekcjonowanych ziół Vitax. Sięgnij po jedną z naszych ziołowych receptur i korzystaj w pełni z aromatu i smaku jaki daje napar z najbardziej cenionych polskich ziół.

Bogaty wybór herbat owocowo – ziołowych i zielonych dla całej rodziny. Vitax Family to starannie dobrane składniki, dzięki którym Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się pysznym smakiem owoców, ziół i zielonej herbaty. Zasmakuj w herbatach Vitax FAMILY, odkryj swój ulubiony smak i spraw przyjemność tym, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - VITAX - Warsaw, POLONYA
x
X