DELIFOODIE (GENEL)

Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA

Adres: Żupnicza 17, 03-821 Warsaw, POLONYA
Telefon: +48530000817 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://delifoodie.com/ Email: *

Firma Delifoodie powstała w 2013 pod wpływem naszych eskapad w kraju i za granicą. Z każdej podróży przywoziliśmy dla siebie i najbliższych coraz to nowe produkty, które były trudno dostępne w szerokiej dystrybucji. Naszą ideą jest wprowadzanie asortymentu, który fantastycznie kojarzy nam się z relaksem, odpoczynkiem i podróżami. Pragniemy, wychodząc wieczorem, wypić ulubiony napój z dużą ilością kofeiny lub na bazie orzeźwiającej yerba mate, w dobrej restauracji zakosztować wody mineralnej pasującej klasą do serwowanych potraw, a w sklepie pod domem na śniadanie kupić naturalny przecier owocowy bez dodatku cukru i konfitury produkowane na bazie tradycyjnej receptury.

Każdy nowy produkt akceptowany jest przez wszystkich pracowników. Łączy nas dobre jedzenie popijane wyjątkowymi napojami. Zapraszamy do współpracy wszystkie kawiarnie, kluby, restauracje i sklepy detaliczne.

Gwarantujemy stałą dostępność produktów, atrakcyjne warunki współpracy, uśmiech i całkiem niebiznesowe podejście do relacji z odbiorcami :-)

Znajdziecie u nas marki takie jak San Pellegrino, Acqua Panna, Story, Orangina, Club Mate, Buenos i Lapachos Mate, Cola Rebell, John Lemon, Yerbata, Fritz Cola, Smoothies Happy Friuts, wyjątkowe przetwory owocowe i warzywne Fimaro czy innowacyjny Choqdrink oraz wiele innych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA Allrestaurants - DELIFOODIE - Warsaw, POLONYA
x
X