ALVA (GENEL)

Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA

Adres: Międzyleska 2-4, 50-514 Wroclaw, POLONYA
Telefon: +48713346520 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://alva.com.pl Email: *

ALVA Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Międzyleskiej 2-4, 50-514 Wrocław to importer i dystrybutor na Polskę doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego amerykańskich marek CAMBRO i HAMILTON BEACH. Firma Cambro to kompletna linia tac, bogaty wybór termosów, pojemniki, naczynia kuchenne, kosze do mycia, transportu i przechowywania naczyń. Druga z marek Hamilton Beach to producent markowych blenderów i mikserów. W swojej ofercie posiadamy także pojemniki GN ze stali nierdzewnej, szwedzkiej firmy IDESTA które stanowią doskonałe uzupełnienie sprzętu cateringowego Cambro. Ofertę naszą poszerzyliśmy o asortyment nowych producentów. W 2007 roku firma Alva została autoryzowanym dystrybutorem francuskiej firmy ARC INTERNATIONAL. Dotychczasowa oferta została wzbogacona o dedykowane specjalnie na rynek HoReCa produkty ARCOROC, takie jak szkło, porcelana i sztućce.

Strategia naszej firmy opiera się na współpracy z firmami kompleksowo wyposażającymi obiekty gastronomiczne. Sukcesem firmy ALVA Sp. z o.o. jest zadowolony Klient. Zapewnia go dobra jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do współpracy.

Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA Allrestaurants - ALVA  - Wroclaw, POLONYA
x
X