VCELPRO (GENEL)

Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI

Adres: Manesova 17, Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI
Telefon: +420736202961 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://vcelpro.eu Email: *

Jsme výrobci širokého sortimentu svíček z pravého včelího vosku. Svíčky jsou vyrobeny z přírodního materiálu, ekologicky naprosto čistého produktu včely medonosné s viditelnou strukturou stavby včelího díla, a to v mnoha různých provedeních, lišících se délkou hoření a vzhledem. Dekoračně jsou zajímavě řešeny. Svíčka hoří stálým, jasným plamenem, příjemně voní.

Jsme tuzemským výrobcem svíček z pravého včelího vosku a výkup výchozího materiálu přímo od včelařů nám umožňuje stanovit velmi nízké ceny svíček. Včelí vosk vykupujeme převážně od včelařů z okolí Bojkovic, které se nachází v CHKO Bílé Karpaty.

Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku, abychom uspokojili naše zákazníky co nejširším sortimentem a kvalitou. K výhodám našich stálých obchodních partnerů patří dlouhodobá stabilita cen, vstřícnost při vyřizování objednávek a vzájemné korektní vztahy.

Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - VCELPRO - Bojkovice, ÇEK CUMHURIYETI
x
X