NOMA NABYTEK (GENEL)

Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI

Adres: Husova 79, 506 01 Jicin, ÇEK CUMHURIYETI
Telefon: +420493523771 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://nomanabytek.cz Email: *

Vznik naší firmy se datuje od roku 1996. První malou prodejnu jsme vybudovali v Jičíně, kterou jsme po dvouletém provozu přestěhovali do větších prostor. V roce 1997 jsme rozšířili o další region a novou prodejnu v Hradci Králové.
Naším hlavním zaměřením je maloobchodní prodej nábytku, převážně od předních českých výrobců, kteří zaručují dobré řemeslné zpracování, vysokou kvalitu a servis pro koncového zákazníka. Od prvopočátku se zaměřujeme na prodej moderního nábytku a sortiment dále rozšiřujeme o nabídku evropských dodavatelů.
Naše firma ochotně nabízí kompletní služby a informace o výrobcích, jejich vlastnostech a výhodách. Na přání zákazníka zajistíme služby bytového architekta. Samozřejmostí je rozvoz zboží po celé ČR.
Naší vedlejší aktivitou je každoroční účast na českých prestižních nábytkových show, jako je např. FOR INTERIOR, FOR FURNITURE (Praha) a BYTOVÁ SHOW v Hradci Králové. I zde nás můžete navštívit.
NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE SPOKOJENOST S NAŠIMI SLUŽBAMI a NOVÝM ZAŘÍZENÍM VAŠEHO DOMOVA PODLE NOVÝCH MÓDNÍCH TRENDŮ.

Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - NOMA NABYTEK - Jicin, ÇEK CUMHURIYETI
x
X