SVOBODA (GENEL)

Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI

Adres: Blučina č.p. 700, 664 56 Blučina, ÇEK CUMHURIYETI
Telefon: +420547235295 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://knedlik.cz Email: *

Společnost SVOBODA - výroba domácích knedlíků se sídlem v Blučině, je společnost s ručením omezeným zapsaná v obchodním rejstříku KS v Brně. Předmětem podnikání je výroba potravinářských polotovarů. Podnikatelská aktivita započala prakticky již v roce 1990 v různých oborech ještě jako podnikání fyzické osoby. V roce 1993 se společnost rozhodla, po zvážení všech okolností a průzkumu trhu, zaměřit se výhradně na výrobu a distribuci domácího knedlíku v různých modifikacích.

Strategií a cílem společnosti bylo vybudování obchodních kontaktů s expandujícími obchodními řetězci v České republice. Tento záměr se z části podařil a v současné době dodáváme naše výrobky do celé obchodní sítě společností např. AHOLD Czech Republic a.s, SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., TESCO Stores CZ a.s., Makro Cash & Carry ČR, Penny Cz a Lidl CZ, Globus.

Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI Allrestaurants - SVOBODA - Blučina, ÇEK CUMHURIYETI
x
X