BIZERBA (ОБЩАЯ)

Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША

Адрес: Lucyny Herc 28, 20-328 Lublin, ПОЛЬША
Телефон: +48815318680 Мобильный: * Факс: *
Веб-сайт: http://bizerbapolska.pl E-mail: *

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerba jest “ważenie”. Szeroki zakres produktów i rozwiązań systemowych odnosi się do etykietowania, ważenia, krojenia, przetwórstwa, kontroli i komisjonowania. Rozbudowana struktura serwisowa, począwszy od bieżącego serwisu po materiały eksploatacyjne oraz usługi leasingowe, dopełnia kompletne portfolio Bizerba.

Począwszy od 1866 Bizerba definiuje technologiczny rozwój w przemyśle spożywczym. Koncern jest obecny w 120 krajach. Bazę klientów tworzą międzynarodowe przedsiębiorstwa handlu detalicznego, przemysłu spożywczego, w szczególności branży mięsnej i piekarniczej. Siedziba koncernu znajduje się w Balingen w Niemczech. Firma zatrudnia 3300 pracowników na całym świecie w bezpośrednim oraz pośrednim kontakcie z klientem i należy do tej samej rodziny założycielskiej od pięciu generacji. Zakłady produkcyjne grupy mieszczą się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Chinach, Meksyku i USA. Bizerba posiada również globalną sieć sprzedaży i serwisu.


Spółka Bizerba Polska, powołana do życia w 2005 roku w Lublinie, opiera swoją działalność na wieloletniej obecności marki Bizerba na rynku polskim. Na przestrzeni lat kolejne generacje naszych urządzeń zdobywały zaufanie rodzimych klientów w wymagających gałęziach handlu detalicznego, świeżej żywności i przetwórstwa spożywczego. Marka Bizerba to synonim jakości i niezawodności.

Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША Allrestaurants - BIZERBA - Lublin, ПОЛЬША
x
X