EKOMA (VACACIONES)

Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA

Dirección: Rozňavska 17, 831 04 Bratislava, SLOVAKIA
Teléfono: +421244458679 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://ekoma.sk E-Mail: *

The firm EKOMA design, spol. s r.o. provides complete services in the design and realisation of the interior - offices, apartments, receptions of the working places in entrance halls of the bank, insurance and finantial institutions. At the same time we offer the sale of office and apartment furniture, chairs, living-room suites and sofas, carpets and other interior accessories, e.g. lamps, hangers and so on. It is possible to see the bigger part of our offer at our exhibition premises directly at the seat of our company.

Spoločnosť EKOMA design, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom už viac ako 20 rokov. Počas tohto obdobia sa z nej stala firma zameraná na komplexné riešenie interiéru v rôznych trhových segmentoch počnúc od kancelárskych priestorov cez hotely a kongresové vybavenie až po realizáciu bytových interiérov.

V súčasnosti sa EKOMA design, spol. s r.o. predstavuje ako spoľahlivý partner, schopný riešiť celý interiér od profesionálneho návrhu až po dodávku na kľúč. Sme presvedčení, že jednotlivé prvky priestoru spolu úzko súvisia, preto sa popri predaji bytového nábytku zameriavame aj na široké spektrum interiérového vybavenia, akým sú interiérové dvere, koberce, tapety, svietidlá, či dekorácie.

Tak, ako sa už stalo tradíciou, EKOMA design, spol. s r.o. prináša to najlepšie z kvalitného a nápaditého dizajnu popredných svetových značiek v oblasti bytového nábytku. Rukami našich skúsených architektov a dizajnérov vytvárame priestory, ktoré sa stávajú príjemným miestom pre život s moderným a nadčasovým dizajnom. Naša činnosť je tiež doplnená o dekoračné štúdio, s pomocou ktorého sa venujeme konečnému stvárneniu realizovaných interiérov. Zlúčením všetkých prvkov v interiéri tak vytvárame jedinečný a neopakovateľný štýl, ktorý vášmu interiéru dodá potrebné čaro a punc luxusu.

Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - EKOMA - Bratislava, SLOVAKIA
x
X