ETQA (GENERAL)

Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND

Dirección: Gazowa 4/6, 42-202 Czestochowa, POLAND
Teléfono: - Móvil: * Fax: *
Página Web: http://etqa.pl/ E-Mail: *

ETQA Sp. z o.o. to bardzo młoda i bardzo dynamicznie rozwijająca się firma na rynku artykułów mrożonych i chłodzonych, rozpoczęła swoją działalność w październiku 2008 roku.

Pochwalić się możemy tym, że w pierwszym roku naszej pracy zaufało nam ponad 1000 odbiorców, którzy zdecydowali się kupować proponowane przez nas produkty. Swoją działalność rozwijamy w dwóch kierunkach:

• Zaopatrzenie gastronomii: restauracji, sal bankietowych, domów weselnych, pizzerii, fast food-ów, kebabów i lodziarni oraz placówek budżetowych we: frytki, mrożone warzywa i owoce, lody, sery twarde i wiórkowane, bułki i kotlety do hamburgerów, parówki, tortille świeże i mrożone, śmietany, sosy, ketchupy, majonezy i musztardy, przetwory owocowe i warzywne w puszkach i słoikach (tj: pomidory, papryki łagodne i pikantne, sałatki, oliwki, kapary, ananasy, brzoskwinie, mieszanki owocowe), bakalie, frytury, tłuszcze, oleje i świeże surówki.

• Zaopatrzenie sklepów spożywczych w: lody, mrożonki, ryby, drób, pierogi, kluski, pizze, zapiekanki, warzywa mrożone, frytki oraz ryby chłodzone i wędzone, sałatki śledziowe, sery twarde.

Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - ETQA - Czestochowa, POLAND
x
X