ELEKTROLICHT (OGÓLNY)

Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY

Adres: Masna 27 9, 602 00 Brno, CZECHY
Telefon: +420545321284 Telefon komórkowy: * Fax: *
Strona internetowa: http://elektrolicht.cz Email: *

V oboru osvětlování působíme od roku 1991. Disponujeme důkladnými komplexními znalostmi a dlouholetými zkušenostmi nabytými při přípravách a realizacích řady významných a rozsáhlých projektů. Stabilizovaný a flexibilní tým projektantů, techniků a obchodníků řeší veškeré požadavky našich partnerů a zákazníků na vysoké odborné úrovni, se znalostí nejnovějších trendů v designu a technologii osvětlování. Poskytujeme poradenství a zpracování světelně-technických studií a projektů, realizujeme dodávky svítidel, provozujeme velkoobchod i maloobchod.

Na českém trhu zastupujeme významné zahraniční partnery - výrobce svítidel: XAL, REGENT, WILA, NORKA, MEYER, GHIDINI, MOLTO LUCE, PLANLICHT, HOLOPHANE.

Spolupráce s těmito firmami, opírajícími se o vlastní vývojová pracoviště a laboratoře, je zárukou kvality, estetiky a inovace.

Naše nabídka není omezena pouze na sortiment partnerských firem. Pro komplexní řešení osvětlení celých objektů využíváme nepřeberné množství svítidel různých dodavatelů. Díky tomu jsme schopni realizovat projekty, splňující představy a požadavky každého zákazníka. Věnujeme se osvětlování pro veškerou lidskou činnost, od jednoduchých interiérů až po inteligentní řízení osvětlení napojené na komplexní řídící systémy budov.

Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY Allrestaurants - ELEKTROLICHT - Brno, CZECHY
x
X