NA KAWIARACH (PIZZA & FAST FOOD)

Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE

Adresse: Kawiary 25/1, 62-200 Gniezno, POLOGNE
Tél: +48614244090 Mobile: * Fax: *
site Web: http://pizzerianakawiarach.pl E-mail: *

O pizzerii

W listopadzie 2009 roku otwarto w Gnieźnie nową pizzerię, w nowym budynku, na nowym osiedlu Kawiary. Elegancki lokal jest oddalony od hałasu centrum. Znajduje się na spokojnym i pełnym zieleni osiedlu. Dbamy o środowisko naturalne i jako pierwsi na świecie dowozimy pizzę samochodem o napędzie hybrydowym Toyota Prius, idealnym do jazdy po mieście.

Przy projektowaniu wnętrza nowego lokalu wzięto pod uwagę wygodę klientów. Projektant wnętrz zastosował najlepsze materiały oraz dobrał kolory wykończenia mające wpływ na miłą i przytulną atmosferę w lokalu.

W lokalu jest odpowiednia liczba miejsc siedzących aby zorganizować np. imieniny lub spotkanie towarzyskie. Wspólnie ze znajomymi można miło spędzić czas. Klienci mogą korzystać z bezprzewodowego łącza internetowego. Lokal i toalety są dostosowane do osób niepełnosprawnych. Lokal posiada także klimatyzację. W okresie letnim, na zewnątrz budynku, wystawiane są dodatkowe stoliki i parasole a posiłki można spożywać na świeżym powietrzu w otoczeniu fontanny.

Zapraszamy w godzinach: od poniedziałku do soboty 11-22, w niedziele 12-22.

Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE Allrestaurants - NA KAWIARACH - Gniezno, POLOGNE
Free WiFi network Zone fumeur: Non fumeurs Google Map
x
X