AGMA (GENERAL)

Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE

Adresse: ul. Krzywa 11, 76-251 Slupsk, POLOGNE
Tél: - Mobile: * Fax: *
site Web: http://agma.slupsk.pl E-mail: *

Jesteśmy firmą usługowo-handlową obecną na rynku od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży czystości pozwala zagwarantować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie, dzięki zdobytej wiedzy, wykwalifikowanej kadrze oraz korzystaniu z najlepszych rozwiązań technicznych.

Polityka firmy

„Prawdziwa wartość naszej firmy leży w efektywnym rozwiązywaniu problemów, z którymi borykają się nasi Klienci”.

Przepisy regulujące utrzymanie czystości i higieny stawiają wyjątkowo wysokie wymagania. Wiemy, że do prowadzenia zakładu przetwórstwa spożywczego, restauracji czy hotelu niezbędne jest zapewnienie najwyższych standardów. Nasze programy skutecznie pomagają podnieść poziom higieny, czystości i bezpieczeństwa sanitarnego dając gwarancję większej satysfakcji Państwa Klientom.

Współpracując z naszą firmą otrzymacie Państwo dużo więcej, niż tylko produkty do mycia i dezynfekcji. Oferujemy innowacyjny asortyment produktów, systemów dozujących i usług tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania sprawnie, bezpiecznie i ekonomicznie. Zdajemy sobie sprawę, że z każdym dniem rynek naszego działania staje się coraz bardziej wymagający przez rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów.

Tak szerokie podejście stwarza wiele możliwości i obejmuje różne usługi na wielu poziomach, od podstawowych porad do specjalistycznych programów edukacyjnych
na temat przestrzegania higieny w pracy. Często proste zmiany mogą przynieść daleko idącą poprawę. Dzięki temu skoncentrujecie się Państwo na tym, co rzeczywiście dotyczy Państwa działalności czyli zaspakajaniu potrzeb Waszych klientów.

Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE Allrestaurants - AGMA - Slupsk, POLOGNE
x
X