GASTROMARKET (VACACIONES)

Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA

Dirección: Stefana Kralika 7, 84108 Bratislava, ESLOVAQUIA
Teléfono: +421264761457 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://gastromarket.sk E-Mail: *

Tech service

Společnosť Linorex s.r.o. sa stále snaží zefektívňovať služby našim zákazníkom, preto dbá na kvalitný servis a montáž techniky pre gastronómiu.

Týmto si Vám dovoľujeme ponúknuť záručný a pozáručný servis gastrotechniky a za riadení pre gastronómiu od rôznych výrobcov, prostredníctvom našich kvalifikovaných technikov. Servis Vašich zariadení Vám môžeme vykonať priamo vo Vašej prevádzke, alebo môžete Vaše zariadenie priniesť do nášho servisného strediska na Záhradnej ulici č. 1 v Bratislave. V snahe zabezpečiť Vám čo najrýchlejšiu opravu Vašich zariadení, naša spoločnosť ponúka novinku v podobe nadštandardného NON-STOP pozáručného servisu gastrotechniky od rôznych výrobcov. Naši technici sú Vám tak k dispozícii 24 hodín denne a to 360 dní v roku. Servis je dostupný pre zákazníkov v Bratislave a okolí. Naviac, aby chod Vašej prevádzky bol čo najmenej narušený, ponúkame Vám možnosť zapožičať si náhradné zariadenie po dobu, kým Vaše nebude opravené.

Naša spoločnosť je exkluzívnym dovozcom náhradných dielov od nemeckej spoločnosti G.E.V. GmbH, preto Vám môžeme zaručit aj najkratšiu možnú lehotu dodania náhradných dielov a opravenia Vášho zariadenia.

Tiež Vám ponúkame montáž gastrozariadení zakúpených od spoločnosti Linorex s.r.o., prípadne aj od iného dodávateľa. Naši technici Vám tiež môžu skontrolovať stavebnú pripravenosť, stav elektroinštalácie, plynu a vzduchotechniky. Spoľahlivá prevádzka zariadení si vyžaduje pravidelnú preventívnu starostlivosť a údržbu zariadení napríklad na zmäkčenie vody, tzv. zmäkčovačov. Aj pravidelná odborná regenerácia živice v zmäkčovačoch vody, môže byť zabezpečená našimi technikmi.

V prípade, že máte záujem o naše služby, neváhejte nás kontaktovať na horeuvedenom telefónnom čísle, pripadne si vyžiadejte náš cenník na štandardné aj nadštandardné služby.

Náhradné díly

Spoločnosť G.A.M. s.r.o., bola založená ako dcéra spoločnosti LINOREX, s.r.o., a stala sa exkluzívnym dovozcom náhradných dielov od nemeckej spoločnosti G.E.V. GmbH. Ponúka náhradné diely pre gastronomické zariadenia od väčšiny výrobcov. Našim zákazníkom, servisným firmám, technikom a obchodným partnerom tak ponúkame originálne náhradné diely vysokej kvality poprípadne ich funkčné náhrady na takmer všetky typy gastrozariadení.

Náš katalóg náhradných dielov zahrňa viac ako 70 000 položiek dielov pre takmer všetky značky gastronomických zariadení. Náhradné diely si môžete vyhľadať na našej webovej stránke www.gastrodiely.sk, alebo pre jednoduchšie a efektívnejšie vyhľadávanie Vám môžeme zaslať prístupové údaje do online katalógu. V prípade, že potrebný diel v našej širokej ponuke nenájdete, po určení typu a výrobného čísla zariadenia Vám radi zašleme technický nákres pre presné určenie potrebných dielov.

Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA Allrestaurants - GASTROMARKET - Bratislava, ESLOVAQUIA
x
X