SZCZERBINSCY (GENERAL)

Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA

Dirección: Chopina 16, 26-600 Radom, POLONIA
Teléfono: +487960023015 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://piekarniaszczerbinscy.go3.pl E-Mail: *

Piekarnia M. i K. Szczerbińscy została założona w roku 1994 Dyplom Pani K. Szczerbińskiejprzez Mirosława i Krystynę Szczerbińskich. Firma w ciągu dziesięciu lat przekształciła się z małej piekarenki w duży zakład piekarniczy, stawiający na nowoczesność, jednocześnie zachowując przy tym wysoką jakość wyprodukowanych wyrobów. W obecnej chwili zakład oferuje pełną gamę wyrobów piekarniczych, które są w stanie zadowolić każdego klienta.
„Piekarnia Szczerbińscy” w swojej produkcji stosuje tradycyjne receptury oraz wykorzystuje najnowsze trendy panujące w branży.Praca w piekarniOwocuje to dużym asortymentem pieczywa, poszerzanym stale o nowe pozycje i dostosowywanym do potrzeb rynku. Obecnie produkowanych jest kilkadziesiąt rodzajów pieczywa codziennego oraz pieczywo okolicznościowe, ozdobne i inne wypieki specjalne. Firma realizuje zamówienia z regionu Radomia i okolic. Wyroby dla każdego odbiorcy dostarczane są własnym transportem, a każde zamówienie realizowane jest z jak największą starannością.
Ważnym elementem współpracy „Piekarni Szczerbińscy” z partnerami handlowymi są różnego rodzaju promocje, prezentacje i pokazy.

Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA Allrestaurants - SZCZERBINSCY - Radom, POLONIA
x
X