SAD SANDOMIERSKI (GENERAL)

Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA

Dirección: Wegrce Panienskie, 27-641 Obrazow, POLONIA
Teléfono: +48724777055 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://sadsandomierski.pl E-Mail: *

„Sad Sandomierski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, powstała 19 października 2010 roku.

Zajmujemy się sprzedażą jabłek w tym głównie eksportem jabłek na rynki wschodnie. Posiadamy kontakty handlowe z kilkunastoma firmami ze wschodu Europy. Sprzedaż jabłek na rynek krajowy stanowi niewielki procent w bilansie przychodów spółki. Największą pozycję w tym bilansie stanowi eksport jabłek, w tym szczególnie eksport jabłek do Rosji. Polskie jabłka od lat cieszą się tu bardzo dobrą opinią. Staramy się wykorzystać tę opinię produkując i sprzedając polskie jabłka na wschód Europy.

Najpiękniejsze owoce jabłek dojrzałe w Polskich sadach - w sadach członków grupy producentów - kupujemy, starannie sortujemy i sprzedajemy, tak aby mogły swoim niezwykłym smakiem raczyć podniebienia klientów w innych krajach Europy.
Także piękne i zdrowe owoce jabłek , ale nie spełniające najwyższych standardów eksportowych, przerabiamy na naturalny sok jabłkowy. Nasze soki są w 100% naturalne, nie zawierają dodatku wody, dodatku cukrów, konserwantów i barwników. To 100% naturalne soki, które uzależniają swoim wyjątkowym smakiem, zapachem soczystych jabłek, i świadomością spożywania produktu całkowicie naturalnego.

Posmakuj naszego naturalnego soku jabłkowego – prawdopodobnie nigdy nie kupisz już innego.

W 2011 roku w miejscowości Węgrce Panieńskie w Gminie Obrazów w Powiecie Sandomierskim, rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego obiektu – zaplecza logistycznego o powierzchni blisko 3,5 tysiąca m2. Budowa ta zakończyła się w 2013r. W skład nowoczesnego obiektu – zaplecza logistycznego grupy producentów owoców i warzyw weszły: chłodnie owoców, pomieszczenie spedycyjne, sortownia owoców oraz pomieszczenie socjalne i biurowe.

Wychodząc na przeciw wymogom rynku, członkowie grupy producentów – sprzedający za pośrednictwem spółki - kładą szczególny nacisk na wysoką jakość, oferowanych owoców i warzyw. Ziemia Sandomierska jest jednym z największych regionów produkcji jabłek oraz innych owoców i warzyw w Polsce. Wg różnych szacunków produkuje się tu rocznie co najmniej 600 tyś ton jabłek. Region Sandomierza także jeden z największych w Polsce regionów - eksporterów polskich jabłek.

Produkcji sprzyja wysoka jakość występujących tu gleb oraz specyficzny mikroklimat. Ponadto, mało uprzemysłowione, ekologiczne środowisko wybitnie sprzyja produkcji zdrowych oraz najwyższej jakości owoców i warzyw, w tym również uprawie ekologicznej.
Dzięki temu nie poprawiamy natury, a jedynie czerpiemy z jej dobrodziejstw, produkując i sprzedając najwyższej jakości, owoce i warzywa, znane i cenione w wielu krajach Europy.


Zapraszamy do współpracy.

Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA Allrestaurants - SAD SANDOMIERSKI - Obrazow, POLONIA
x
X