FAMAG (GENERAL)

Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND

Address: Krobska Szosa 32b, 64-125 Poniec, POLAND
Phone: +48655731164 Mobile: * Fax: *
Website: http://famag.pl Email: *

Witamy na naszej stronie internetowej. Famag to bardzo prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży opakowaniowej i magazynowej. Od 1992 roku jesteśmy partnerem dla małych, średnich i dużych firm. Wraz z naszymi klientami tworzymy i wdrażamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania służące poprawie ich konkurencyjności. Poprzez dostarczanie niestandardowych, najwyższej jakości produktów, nieprzerwanie dbamy o zadowolenie Naszych partnerów handlowych.

Dla nas liczy się każdy klient. Każdego traktujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wierzymy, że proponowane przez nas rozwiązania pozytywnie stymulują rynek i pozwalają być zawsze krok przed konkurencją.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Z roku na rok firma systematycznie się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Produkcja usytuowana jest w nowoczesnej hali, o łącznej powierzchni ponad 5.000 m².

W Famag zastosowanie znalazły innowacyjne technologie produkcji, m.in. siatek tkanych, worków raszlowych, siatki do paletyzacji, novo-pack oraz szerokiej gamy opakowań foliowych i laminowanych. Poza tym wprowadziliśmy inwestycję w wysokiej jakości drukarki fleksograficznej, laminatora oraz dmucharki do foli. Pracujemy wg standardu BRC IoP co potwierdza, że produkowane przez nas wyroby są najwyższej jakości, a każda wyprodukowana partia jest całkowicie identyfikowalna powodując, że klient ma możliwość prześledzenia całej ścieżki "życia" produktu.

Opakowania produkowane w Famag sprzedawane są w wielu krajach świata, głównie w Europie. Jakość naszych wyrobów doceniają klienci, wśród których znajduje się Biedronka, Kaufland, Netto, PoloMarket i inne.

Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND Allrestaurants - FAMAG - Poniec, POLAND
x
X