ANSLAW (GENERAL)

Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND

Address: Piaskowa 9, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLAND
Phone: +48609344884 Mobile: * Fax: *
Website: http://anslaw.com.pl Email: *

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ANSŁAW” Zofia Jajczyk jest firmą rodzinną założoną w 1995 roku w Grodzisku Wielkopolskim.
Naszym głównym przedmiotem działalności jest produkcja, skup i sprzedaż pieczarek świeżych oraz runa leśnego. Nasze produkty dostarczamy zarówno na rynek krajowy jak i do państw Unii Europejskiej. Podstawowym celem firmy jest wysoka jakość oferowanych produktów. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. który przyczynia się do tego, że dbamy o bezpieczeństwo żywności.
Postępujemy zgodnie z zasadami systemu HACCP.

Od początku swojej działalności naszym założeniem jest rozwój firmy, który z sukcesem wdrażamy w życie. W 2010 roku zakończyliśmy rozbudowę kolejnej chłodni a w 2012 unowocześniliśmy halę produkcyjną w nową linię pakującą oraz maszynę do kalibracji runa leśnego.

Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND Allrestaurants - ANSLAW - Grodzisk Wielkopolski, POLAND
x
X