LIMAX (GENERAL)

Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND

Address: Polna 14, 64-212 Siedlec, POLAND
Phone: +48683461100 Mobile: * Fax: *
Website: http://limaxkompost.pl Email: *

Limax tworzą przedsiębiorstwa zlokalizowane w Holandii i Polsce, zajmujące się produkcja i zbytem świeżych grzybów, w tym przede wszystkim pieczarek oraz produkcją podłoża do uprawy pieczarek. Założona w 1979 roku spółka macierzysta Limax – Limax B.V. – ma swoją siedzibę w holenderskiej miejscowości Horst.

W 2002 roku w Wolsztynie powstała kolejna jednostka firmy - Limax Sp. z o.o., która zajęła się skupem świeżych grzybów na terenie Polski. Od roku 2005 istnieje nasza placówka Limax Kompost Sp. z o.o. z siedzibą w Żodyniu (powiat Wolsztyn). Spółka zajmuje się produkcją podłoża do produkcji pieczarek.

Działalność Limax obejmuje cały łańcuch dostaw, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie najwyższej jakości oferownych produktów. Dzięki swojej elastyczności i niezawodności dostaw, a także dbałości o potrzeby klienta i ogromnej wiedzy specjalistycznej, Limax zalicza się do czołowych dostawców świeżych pieczarek dla sieci handlowych i hurtowników z branży rolno-spożywczej głównie w Holandii, Niemczech i krajach skandynawskich. Ponadto Limax produkuje 400 - 500 ton tygodniowo najwyższej jakości podłoża pod uprawę pieczarek II i III fazy.

Limax to synonim najwyższej jakości, zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i organizacji pracy. Limax skupuje i sprzedaje łącznie około 400.000 kg pieczarek tygodniowo. Wszystkie świeże pieczarki dostarczane przez Limax uprawiane są zgodnie z wytycznymi GlobalGAP. Limax pracuje ponadto zgodnie z wymogami systemu HACCP i posiada certyfikaty IFS oraz BRC.

Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Siedlec, POLAND
x
X