GREENCOOP (GENERAL)

Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA

Address: Ontopa 960, 946 12 Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA
Phone: +421650440121 Mobile: * Fax: *
Website: http://greencoop.co Email: *

PREDSTAVENIE SKUPINY

GreenCoop družstvo je prvou, a súčasne aj najväčšou výrobnou organizáciou zeleniny na Slovenku s ročnou produkciou viac ako 10 mil. kilogramov kvalitných domácich paradajok. Členovia družstva pestujú skleníkové rajčiaky od roku 2006, momentálne na celkovej ploche 20 ha. Sme radi, že od roku 2015 pribudli aj moderné fóliovníky s ročnou kapacitou 5 mil. kusov uhoriek. GreenCoop je dynamicky sa rozvíjajúca organizácia, neustále sa rozširujúcim členstvom a pribúdajúcimi pestovateľskými plochami. Družstvo zabezpečuje pre svojich členov okrem iného, kvalitný poradenský, odbytový a logistický servis cieľom maximalizácie úžitku vzájomnej spolupráce. Centralizácia odbytu a logistiky prebieha v moderných skladových priestoroch vybavených potrebnými baliacimi, manipulačnými a špeciálnymi dopravnými technológiami s možnosťou riadenia atmosféry a ozonizácie vzduchu. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme rajčiaky počas celého roku nepretržite. Požiadavkám našich zákazníkov prispôsobujeme rôzne druhy balenia, zaručujeme kvalitný servis a flexibilné plnenie všetkých želaní ohľadom kvality, presnosti, a pestrosti dodávok.
Centrála skupiny s celkovou rozlohou 4000 m2 sa nachádza v Zlatnej na Ostrove.

ROZLOHA PESTOVANÝCH DRUHOV OVOCIA A ZELENINY U ČLENOV ORGANIZÁCIE VÝROBCOV (OV):

Členovia družstva pestujú len v podmienkach zakrytých plôch a to v skleníkoch s celkovou rozlohou 20 ha a v modernom fóliovníku s rozlohou 3 ha. Pestovanou plodinou sú hlavne vysokokvalitné skleníkové paradajky a uhorky. Členovi OV pestujú rajčiaky rôzneho druh od viacerých druhov cherry po bežné strapcové. Strapcové rajčiaky však tvoria zhruba 80 % z celkového objemu výroby, ktorý činí 10 000 ton ročne.

Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA Allrestaurants - GREENCOOP - Zlatná na Ostrove, SLOVAKIA
x
X