OWOCSOK (GENERAL)

Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND

Address: Wiejska 29, 63-520 Grabow nad Prosna, POLAND
Phone: +48627306161 Mobile: * Fax: *
Website: http://owocsok.eu Email: *

Produkujemy jabłka zgodnie z wytycznymi Integrowanej Ochrony Roślin. To znaczy, że stosujemy środki wyłącznie wtedy gdy zachodzi taka konieczność i tylko te dopuszczone do stosowania w Polsce. Nasza produkcja jest monitorowana na bieżąco przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin.

Odmiany uprawiane w naszym sadzie:
Celesta
Piros
Gala Must
Szampion
Jonagored
Jonagold Dekosta
Red Jonaprince
Rubin
Topaz
Eliza
Ligol
Golden Delicious
Oprócz produkcji owoców zajmujemy się również ich przetworzeniem w naturalny, pyszny sok.
Jest on naturalnie mętny, nie zawiera konserwantów, bez dodatku cukru i bez dodawania wody — po prostu prawdziwe 100 % soku !!! Po podgrzaniu jest nalewany w hermetyczne worki typu bag In box z kranikiem. Delikatna pasteryzacja pozwala na zachowanie wartości smakowych i odżywczych soku. Jedna szklanka takiego soku zastępuje jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców dziennie.
W gospodarstwie posiadamy bazę przechowalniczą dla naszych produktów. Chłodnie pozwalają nam przechować jabłka w dobrej kondycji do wyczerpania zapasów, zazwyczaj jest to miesiąc maj. Soki natomiast mamy w ofercie przez cały rok.

Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND Allrestaurants - OWOCSOK - Grabow nad Prosna, POLAND
x
X