MIODY POLSKIE (GENERAL)

Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND

Address: Mokra 281b, 42-120 Miedzno, POLAND
Phone: +48343172121 Mobile: * Fax: *
Website: http://miody-polskie.pl Email: *

Miody Polskie powstały z myślą o osobach poszukujących prawdziwego miodu pochodzącego z polskich pasiek.

Wiemy, jak trudno jest spotkać w sklepach polski, prawdziwy miód i dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy miody, które pozyskujemy wyłącznie z polskich pożytków.

Wszystkie nasze miody szczegółowo badamy. Poznając dokładnie ich skład wybieramy tylko te o najlepszych walorach zdrowotnych i smakowych. Dokładamy wszelkich starań, żeby oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości.

Nasze miody nie podlegają procesowi standaryzacji, tzn. że jedna partia miodów pochodzi tylko z jednej pasieki i jednego zbioru. Dbamy o to, żeby smak i skład Miodów Polskich był kreacją tylko i wyłącznie natury, a nie człowieka.

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej, jednocześnie zapewniamy, że miody które tutaj znajdziecie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Łyżeczka naszego miodu to słodka porcja zdrowia na cały dzień.

Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND Allrestaurants - MIODY POLSKIE - Miedzno, POLAND
x
X