BIG ACTIVE (GENERAL)

Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND

Address: Klimczaka 1, 02-797 Warsaw, POLAND
Phone: +48225482310 Mobile: * Fax: *
Website: http://big-active.pl Email: *

Marka Big-Active zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty i pragnienia realizacji marzeń. Jest wyjątkowa, ponieważ od początku tworzyli ją ludzie, którzy chcieli w niej zawrzeć takie wartości, jak: naturalność, różnorodność i wysoką jakość. Udowodnili tym samym, że w świecie zdominowanym przez wielkie koncerny można stworzyć markę z duszą. Taką, którą konsumenci będą cenić nie tylko za oryginalność i różnorodność, ale przede wszystkim za jej indywidualny charakter. My też lubimy swoją pracę i wkładamy wiele wysiłku w to, by wykonywać ją dobrze. Cenimy indywidualność i dlatego, łamiąc utarte schematy, zachęcamy Cię do odkrywania razem z nami ulubionych smaków i gatunków herbat.

Dzięki wprowadzanym na rynek nowym produktom masz okazję spróbować niepowtarzalnych i wyjątkowych mieszanek. Odkryj pośród nich, to co lubisz!

Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND Allrestaurants - BIG ACTIVE - Warsaw, POLAND
x
X