KOWALEWSKI (GENERAL)

Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND

Address: Stawiszcze 1a, 98-200 Sieradz, POLAND
Phone: +48438221442 Mobile: * Fax: *
Website: http://kowalewski.eu Email: *

Jesteśmy firmą rodzinną. Zanim staliśmy się firmą, byliśmy rodziną, w której wszyscy gotowali, kisili, solili i marynowali. Ta rodzina rośnie teraz z każdą chwilą. I nadal wszyscy razem wymyślamy, robimy oraz oceniamy nowe przetwory.

To właśnie dzięki tej wspólnej, rodzinnej kreatywności tworzymy doskonałe produkty.

Co robimy?

Robimy przetwory owocowo-warzywne. Wyznaczamy nowe standardy jakości. Stawiamy poprzeczkę wyżej, odkrywamy nowe obszary i zdobywamy je dla dobrego smaku. Stworzyliśmy takie przysmaki jak Chrupkie Sosy, Zupy dla Dwojga czy Chłodniki Owocowe - przetwory, które są zupełną nowością nie tylko na polskim rynku. Postanowiliśmy, że nasze produkty mają być niepowtarzalne. Tak jest trudniej – ale nie schodzimy z tej drogi.

Jak to robimy?

Po pierwsze.
Wybieramy. Dobre rzeczy powstają tylko z dobrych rzeczy. Nasze owoce i warzywa pochodzą z Polski, z regionów o długoletniej tradycji uprawy warzyw i owoców. Nasi dostawcy selekcjonują swoje zbiory, a my selekcjonujemy to, co od nich odbieramy.

Po drugie.
Naturę i tradycję łączymy z najnowocześniejszą technologią i logistyką. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system bezpieczeństwa żywności HACCP połączony z systemem zarządzania jakością ISO 9001. W 2007 roku wdrożyliśmy zintegrowany system bezpieczeństwa żywności i system zarządzania jakością ISO 22000 i ISO 9001. Dla każdego z naszych przetworów opracowujemy specjalne receptury.


Po trzecie.
Wszystkie nasze szklane opakowania zamykane są pod parą. Ta technika zamykania usuwa tlen ze środka, dzięki czemu produkty zachowują naturalny smak i aromat.

Wszystko po to, aby nasz Klient mógł zjeść coś naprawdę dobrego.

Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND Allrestaurants - KOWALEWSKI - Sieradz, POLAND
x
X