MANUFAKTURA ROZANA (GENERAL)

Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND

Address: Stara Wies 163, 24-130 Konskowola, POLAND
Phone: +48609481420 Mobile: * Fax: *
Website: http://smakirozy.pl Email: *

Przetwory z róży stanowią cenne źródło witaminy C, zwanej witaminą młodości. Od wieków znane są zdrowotne i smakowe właściwości dzikiej róży. Roślina ta szczególnie polecana jest dla osób ciężko pracujących, narażonych na stres, a także w podeszłym wieku.

Produkowane są ręcznie, bardzo silnie bazują na tradycji – podstawą są stare domowe przepisy. To rarytasy ze spiżarni naszej babci.

Produkty lokalne na bazie róży:

Naturalny proces produkcji – ręczny zbiór płatków i owoców róży, wykonanie bez dodatkowych sztucznych konserwantów, barwników i aromatów to dodatkowe walory naszych przetworów. Surowce pochodzą z własnych plantacji leżących w pięknej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

W Izbie Produktu Lokalnego można skosztować i nabyć domowe przetwory różane.Delikatna nuta róży sprawia że nasze przetwory to idealny dodatek do ciast, zimnych i ciepłych deserów, herbat czy wody, a także gratka dla wszystkich szukających lata w kuchni przez cały rok.

Celem naszej Manufaktury Różanej jest ciągłe rozszerzanie oferty produktów, opartych na tradycji mających związek z regionem, wspomnieniem naszego dzieciństwa, zarówno dla koneserów jak i osób chcących na nowo odkrywać często już zapomniane smaki, wyparte przez nowoczesne menu.

Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND Allrestaurants - MANUFAKTURA ROZANA - Konskowola, POLAND
x
X