FAMILY FISH (SEA FOOD)

Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND

Address: Pucka 4, 84-123 Rekowo Górne, POLAND
Phone: +48586257500 Mobile: * Fax: *
Website: http://familyfish.pl Email: *

Właścicielem marki FAMILY FISH jest firma NORD CAPITAL Sp. z o.o., która należy do grona czołowych przedsiębiorstw branży przetwórstwa rybnego w Polsce. Firma powstała w 1996 roku i w początkowym okresie działalności specjalizowała się w imporcie oraz dystrybucji ryb, owoców morza oraz ich przetworów.

Od początku naszej działalności strategicznym kierunkiem rozwoju firmy było samodzielne przetwarzanie ryb, dlatego w roku 2007 wybudowaliśmy własny zakład produkcyjny w Rekowie Górnym koło Pucka, przy trasie Reda - Władysławowo.

Od momentu powstania przedsiębiorstwo Nord Capital jest spółką wyłącznie z polskim kapitałem, która stale i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na polskim, europejskim oraz światowym rynku handlu rybami i ich przetworami. W związku ze wzrastającą świadomością i wymogami klientów systematycznie rozwijamy naszą ofertę produktową oraz podnosimy jej jakość. Obecnie zakład specjalizuje się w produkcji wyrobów mrożonych, panier, dań gotowych oraz owoców morza. Ze względu na stały rozwój firmy i wzrost obrotów w roku 2010 zdecydowaliśmy się na rozbudowę zakładu o mroźnię wysokiego składowania o pojemności 5 000 europalet wraz z zapleczem socjalno – biurowym.

Pozycja Nord Capital na rynku krajowym i zagranicznym umacnia się z każdym rokiem, dzięki rozpoznawalnej marce, wysokiej jakości oferowanych produktów oraz szerokiej gamie asortymentu. Dbając o rosnące oczekiwania klientów, firma systematycznie pracuje nad wdrażaniem nowych wyrobów i produktów asortymentowych.

Oferta firmy Nord Capital obejmuje ponad 200 produktów, dostępnych niemal we wszystkich sieciach handlowych, hurtowniach, sklepach detalicznych oraz hotelach i restauracjach na terenie całego kraju i Europy.

W 2003 roku zakład wdrożył certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2001, a w roku 2008 – certyfikowane systemy: International Food Standard (IFS) i BRC Global Standard-Food.

Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND Allrestaurants - FAMILY FISH - Rekowo Górne, POLAND
x
X