SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK (GENERAL)

Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND

Address: Bobrowiecka 34a, 05-502 Kamionka, POLAND
Phone: +48227574088 Mobile: * Fax: *
Website: http://firma-sys.pl Email: *

Firma SYS to firma rodzinna, którą założyliśmy w 1990 roku. Nasze warzywa uprawiamy i suszymy nieopodal niewielkiej wsi Zamiechów, czyli na czarnoziemach Podkarpacia. Ponieważ sami uwielbiamy jeść smacznie i zdrowo, szczególną wagę przykładamy zarówno do smaku, jak i wartości odżywczych warzyw.
Pomysł na Dania Babci Zosi wyrósł z chęci połączenia tradycyjnych przepisów babcinej kuchni z zabieganiem dzisiejszego świata. Stworzyliśmy dania, które składają się wyłącznie z produktów naturalnego pochodzenia i jednocześnie są proste w przygotowaniu.


Dania Babci Zosi firmy SYS to pyszne posiłki przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników.
www.firma-sys.pl

Dania Babci Zosi to opowieść, która zaczyna się na żyznych czarnoziemach Podkarpacia. To tam, w naszym gospodarstwie, najpierw uprawiamy, a potem suszymy warzywa.

Dania Babci Zosi to cały garnek pożywnego i łatwego w przygotowaniu posiłku – są odpowiednie dla wegetarian, można je także rozmaicie przyprawiać czy używać mięsnych dodatków.

To również tradycyjne przepisy, dzięki którym udało nam się uzyskać smak prawdziwych dań – aromatycznych i pełnowartościowych – takich jak te, które gotowała nam w dzieciństwie babcia.


Nasze Produkty:

Zupy :

Inspiracją do zup są przepisy Babci Zosi. Receptury składające się wyłącznie z naturalnych składników sprawiają, że przypominają one aromatyczne domowe wywary. Gotując zupę Babci Zosi wsypujesz zawartość opakowania do wrzącej wody i czekasz, aż warzywa zmiękną a po domu rozniesie się przyjemny zapach.

Dania z Kaszy i Ryżu:

Dobre jakościowo kasze i ryże połączone z ciekawymi kompozycjami warzyw to znakomity pomysł na szybki obiad. Jeżeli przygotujesz je w tradycyjny sposób, czyli udusisz danie w małej ilości wody, uzyskasz nie tylko aromatyczną potrawę, ale również zachowasz w niej bogactwo składników odżywczych.


Placki Ziemniaczane:

Wyobraź sobie to pracochłonne danie bez konieczności obierania i tarcia ziemniaków. Do przygotowania placków ziemniaczanych Babci Zosi użyliśmy suszonych ziemniaków. Dlatego wystarczy, że dodasz odrobinę wody, poczekasz kilka minut, usmażysz i już możesz cieszyć się całym półmiskiem złocistych placków.


Racuchy:

Sprawdzą się jako doskonały pomysł na szybki obiad, podwieczorek lub słodkie śniadanie. Racuchy przygotowuje się zaledwie 10 minut – do ciasta wystarczy dodać wody, wymieszać, usmażyć i już można cieszyć się talerzem pełnym placuszków.

Warzywa Suszone:

Doskonała baza do przyrządzania zup, sosów i innych potraw. Dzięki nim nie musisz obierać i kroić warzyw, czy martwić się o ich przechowywanie. Posiłki, w których wykorzystasz suszone warzywa, po ugotowaniu nie będą się różnić wyglądem i smakiem od przygotowanych sposobem tradycyjnym.

Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND Allrestaurants - SYS MALGORZATA WROBLICKA-SYSIAK - Kamionka, POLAND
x
X