PRYMAT (GENERAL)

Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND

Address: Chlebowa 14, 44-337 Jastrzebie Zdroj, POLAND
Phone: +48122528821 Mobile: * Fax: *
Website: http://prymat.pl Email: *

Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej. Prymat Sp. z o.o. zarządza markami: Prymat, Kucharek, Asta oraz Prymat GastroLine.

Na dynamiczny rozwój firmy Prymat składają się przede wszystkim ogromne inwestycje zarówno w park maszynowy, nowe technologie oraz infrastrukturę, a także skuteczne zarządzanie oparte na licznych systemach, przede wszystkim SAP, ale także ISO i HACCP.

Firma Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszą firmą, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego, jak i największym polskim producentem przypraw.

Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND Allrestaurants - PRYMAT - Jastrzebie Zdroj, POLAND
x
X