PRZYPRAWY SWIATA (GENERAL)

Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND

Address: Skarbka 69/48 , 81-097 Gdynia, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://przyprawyswiata.pl/ Email: *

Firma PPHU "Przyprawy Świata" z Gdyni istnieje na rynku polskim już od kilkunastu lat. Sprowadzamy przyprawy i herbaty z różnych regionów świata: Turcja, Indie, Bułgaria oraz Chiny.

Naszym priorytetem jest zawsze najwyższa jakość i duża ilość produktu w opakowaniu. Najważniejsze dla nas jest zaskoczenie i zadowolenie klienta, gdy w zaciszu domowym korzysta z naszego produktu i zauważa różnicę między "naszą" przyprawą a tą którą dotąd znał z półki sklepowej bądź z targowiska czy giełdy.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących oryginalną czubrycę i całą gamę indyjskich masali a nasze kompozycje przypraw cieszą się ogromnym powodzeniem. W naszej bogatej ofercie ponad 170 produktów znajdziecie państwo przyprawy, herbaty i zioła najwyższego gatunku, których nie kupicie w sklepach czy hurtowniach.

Zarówno w sklepie internetowym jak i na naszych stoiskach firmowych pojawiających się na różnych targach i jarmarkach uzyskacie państwo od naszych profesjonalnych sprzedawców pełną informację na temat składu i zastosowania naszych przypraw i ziół w kuchni.

Jesteśmy godni zaufania, wypróbujcie nas, a my:
"Przyprawimy Was o zachwyt... bo przyprawy są naszą pasją".
Zapraszamy Was serdecznie i do zobaczenia!

Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - PRZYPRAWY SWIATA - Gdynia, POLAND
x
X