WINARY (GENERAL)

Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND

Address: Łódzka 151-153, 62-800 Kalisz, POLAND
Phone: +48627650201 Mobile: * Fax: *
Website: http://winiary.pl Email: *

Marka WINIARY jest znana Polakom od ponad 70-ciu lat. Produkty znajdujące się w jej portfolio są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. Wśród znanych i cenionych produktów znajdują się m.in. POMYSŁ NA..., zupy, buliony, sosy, majonezy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić smaczny, domowy posiłek. Chętnie korzystają z nich zarówno wielbiciele kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej oraz wszystkie osoby, które mają coraz mniej czasu na gotowanie.
Marka WINIARY jest rozpoznawana przez ponad 99% Polaków, a jej produkty zajmują wiodące pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych. W jednych z największych badań konsumenckich dotyczących zaufania do marek, przeprowadzanym przez Reader’s Digest w kilkunastu krajach Europy, marka WINIARY wielokrotnie została uznana za najbardziej godną zaufania markę wyrobów spożywczych w Polsce.

Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND Allrestaurants - WINARY - Kalisz, POLAND
x
X