ALLGAST (GENERAL)

Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND

Address: Gdańska 145, 85-022 Bydgoszcz, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://fb.com/Allgast/ Email: *

W 2006 roku, po latach prowadzenia przedsiębiorstwa o profilu profesjonalnych usług sprzątania i utrzymania czystości, powołaliśmy firmę handlowo doradczą pod marką ALLGAST „ wszystko dla gastronomii”.
Początkowo firma zajmowała się serwisem maszyn gastronomicznych. Dlatego najważniejsze dla nas jest zapewnienie naszym Klientom pełnego i całodobowego serwisu maszyn i urządzeń. Serwis jest w naszej firmie najważniejszym działem.

Zajmujemy się szeroko pojętą problematyką zaopatrzenia gastronomii, a w szczególności począwszy od doradztwa w zakresie nowatorskich rozwiązań związanych z projektowaniem nowoczesnych kuchni, po dostarczanie gotowych rozwiązań: maszyn i urządzeń gastronomicznych, wyposażenia kuchni, jadalni, przygotowalni, magazynów, zmywalni, poprzez środki chemiczne do mycia i dezynfekcji, drobnego sprzętu kuchennego.

Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND Allrestaurants - ALLGAST - Bydgoszcz, POLAND
x
X