SONKO (GENERAL)

Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND

Address: Ryżowa 1, 55-040 Kobierzyce, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://sonko.com.pl Email: *

Firma nasza rozpoczęła działalność na rynku w 1989 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Obecnie już jako spółka akcyjna ze 100% polskim kapitałem jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku zdrowej żywności związanej z produkcją pieczywa suchego, wafli ryżowych oraz ryżu i kasz (źródło: AC Nielsen). Blisko co drugie kupowane w Polsce opakowanie wafli ryżowych i co trzecie opakowanie ryżu pochodzi z naszej firmy.

Marka Sonko, pod którą od lat sprzedajemy nasze wyroby cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów czego wyrazem było uznanie jej w 2006 roku za najchętniej polecaną polską markę spożywczą i jedną z 18 najsilniejszych polskich marek (źródło: Ranking Najcenniejsze Polskie Marki opublikowany w dodatku do "Rzeczpospolitej" z dnia 28.11.2006 roku).

Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór ryżu, kasz, wafli ryżowych, wafli ryżowych w czekoladzie, pieczywa lekkiego i pełnoziarnistego, snacków ryżowych oraz sucharków. Produkty te sprzedawane są we wszystkich liczących się sieciach handlowych w Polsce jak również eksportowane za granicę.Stawiamy sobie za cel bycie przedsiębiorstwem kreatywnym i promującym zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości aby ułatwić naszym konsumentom życie zgodnie z hasłem:

SONKO - dbaj o siebie!

Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND Allrestaurants - SONKO - Kobierzyce, POLAND
x
X