VCELARSKE POTREBY (GENERAL)

Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC

Address: Úvoz 410/36, Jihlava, CZECH REPUBLIC
Phone: +420721474622 Mobile: * Fax: *
Website: http://www.vcelarskepotreby.eu Email: *

Med je produktem včely medonosné, která sbírá na květech nektar, nebo na stromech medovici a jiné sladké šťávy obsažené v rostlinných orgánech. Včela nektar obohatí látkami z vlastního těla, pozmění jej ve svém trávícím ústrojí a uskladní jej v plástech, kde později dozrává v med. Med včelstvu slouží jako potrava pro zimní období. Zpracování nektaru v med obstarávají mladušky ve stáří 10 až 20 dnů.Uplatnění medu je především v předcházení nemocem a v doplňkové léčbě bez škodlivých následků.

Naše prodejna poskytuje služby chovatelům včel již od roku 1992.V současnosti nabízíme kompletní sortiment zboží a služeb.Vedle potřeb pro včelaře nabízíme také výrobky ze včelích produktů .Výhodou je parkování přímo před prodejnou.

Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - VCELARSKE POTREBY - Jihlava, CZECH REPUBLIC
x
X