ANO (GENERAL)

Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC

Address: Na Frantisku 1370, 735 35 Horni Sucha, CZECH REPUBLIC
Phone: +420596426411 Mobile: * Fax: *
Website: http://anomrazirny.cz Email: *

Firma ANO…,s.r.o. byla založena v roce 1999 jako výrobně obchodní společnost. Sídlo firmy se nachází v Horní Suché, což je obec v těsném sousedství Havířova, cca 20 km od Polské a 45 km od Slovenské hranice. ANO…,s.r.o. se specializuje na balení zmrazené zeleniny, zeleninových směsí a ovoce. Za dobu své činnosti získala nezanedbatelnou část trhu se zmrazenou zeleninou a ovocem v České republice i na Slovensku.
Firma velmi úzce spolupracuje s významnými světovými výrobci zmrazené zeleniny a ovoce. Pouze tito ověření výrobci jsou dodavateli suroviny pro výrobu našich zeleninových směsí, jednodruhové zeleniny a ovoce. Společnost ANO…,s.r.o. vyrábí pro maloobchodní trh zboží pod značkou ANO v balení 350 g. V našem sortimentu jsou samozřejmě i výrobky pro gastronomii (balení 4x2,5 kg, 7 kg,10 kg). Vysokou kvalitu našich výrobků zajišťujeme také tím, že jako jediní v České republice balíme naše výrobky v minusových teplotách.Naše firma se také zabývá obchodem se zeleninou a ovocem v čerstvém, zmrazeném i konzervovaném stavu a to ve velkobalení. Našimi odběrateli jsou především výrobci potravin a nápojů v Čechách a na Slovensku.

Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - ANO - Horni Sucha, CZECH REPUBLIC
x
X