KAMIZA (EUROPÄISCHE KÜCHE)

Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN

Address: Turzyn 192, 07-221 Branszczyk, POLEN
Phone: +48297424198 Mobil: * Fax: *
Website: http://kamiza.oit.p Email: *

Restauracja w Hotelu Kamiza *** otworzyła swoje podwoje w sierpniu 2004 roku. Od początku wzbudzając wiele uwagi tutejszych mieszkańców jak i przyjezdnych.

Szef kuchni naszej eleganckiej, klimatyzowanej restauracji codziennie serwuje dania, które zawsze trafiają w gusta naszych Gości. Tradycyjne specjały kuchni polskiej i nie tylko, wyszukane dania rybne oraz wspaniałe słodkie wypieki.

Nasza restauracja może jednorazowo pomieścić 60 osób i słynie z profesjonalnej obsługi kelnerskiej, a kunszt naszych kucharzy doprowadzi Państwa podniebienia do prawdziwej kulinarnej rozkoszy. Dużym zainteresowaniem od wczesnej wiosny do jesieni cieszy się taras restauracyjny, na którym można zjeść dania naszej kuchni na świeżym powietrzu.

Restauracja oraz Bar stwarzają znakomite warunki do organizowania biznesowych lunch’y, bankietów, a także imprez o zróżnicowanym charakterze, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy do Restauracji czynnej od godz 9:00 – do ostatniego gościa. Bar czynny 24h.

Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN Allrestaurants - KAMIZA - Branszczyk, POLEN
Free WiFi network Raucherbereich: Rauchverbot Google Map
x
X