DEKOFILM (GENERAL)

Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN

Address: Świderska 35, 00-001 Warszawa, POLEN
Phone: +48226769513 Mobil: * Fax: *
Website: http://dekofilm.pl Email: *

ekofilm Polska Sp. z o.o. powstała w 1995 roku.

Od początku swego istnienia jest firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w wytwarzaniu folii termokurczliwych i rozciągliwych do pakowania żywności. Folie termokurczliwe to: PVC oraz produkowane na bazie poliolefin jako standard i sieciowane „cross-linked".

Naszym głównym udziałowcem jest włoska firma Decofilm S.p.a. zlokalizowana w północnych Włoszech będąca liderem na europejskim rynku folii termokurczliwych. Poza joint ventue utworzonym w Polsce, w skład grupy wchodzą również zakłady produkcyjne zlokalizowane w Rumunii oraz w Rosji. Jako grupa jesteśmy niekwestionowanym liderem w swej branży, a znane marki handlowe, które oferujemy naszym klientom to DECOTERM®, DECOLINE®, DECOWRAP®.

Naszym kolejnym istotnym walorem jest fakt, iż jesteśmy związani kapitałowo z firmą dystrybuującą dobra komplementarne, tzn. maszyny i systemy do pakowania, a fakt ten z pewnością uatrakcyjnia współpracę z nami.

DECOWRAP® - rozciągliwa folia PVC do pakowania żywności

DECOWRAP® PVC stretch - produkowany w procesie rozdmuchu - ma zastosowanie do pakowania szerokiej gamy produktów spożywczych. DECOWRAP® jest całkowicie bezpieczny, nie zawiera substancji mogących przedostać się do opakowanego produktu.

poliolefina crosslink producent termokurczliwa
DECOLINE®DCL cross-linked - termokurczliwa folia poliolefinowa - sieciowana

DECOLINE®DCL cross-linked - produkowana w procesie rozdmuchu - to najwyższej jakości folia poliolefinowa sieciowana. Przeznaczona do pakowania żywności i artykułów przemysłowych. Dzięki technologii sieciowania uzyskujemy dużo mocniejszy zgrzew i większą odporność folii na uszkodzenia mechaniczne. Folia ta doskonale sprawdza się na maszynach automatycznych

Decowrap rozciągliwa folia PVC do pakowania żywności
DECOLINE® - termokurczliwa folia poliolefinowa

Folia DECOLINE® - produkowana w procesie rozdmuchu - jest wielowarstwową folią termokurczliwą na bazie poliolefin. Przeznaczona do pakowania żywności i artykułów przemysłowych. Czytaj więcej

poliolefina producent polrekaw tasma
DECOTERM® - termokurczliwa folia PVC

DECOTERM® - produkowana w procesie rozdmuchu - jest folią termokurczliwą, której bazowym składnikiem jest polichlorek winylu (CH2=CHCl)n, stosowaną zarówno do pakowania produktów spożywczych, jak i przemysłowych.

Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN Allrestaurants - DEKOFILM - Warszawa, POLEN
x
X