HANDLOPAK (GENERAL)

Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN

Address: Konary 56, 05-660 Warka, POLEN
Phone: +48502087853 Mobil: * Fax: *
Website: http://handlopak.pl Email: *

Historia sadownictwa w Polsce sięga 1545 roku, kiedy to Królowa Bona założyła pierwsze w Polsce sady na Mazowszu w ziemi czerskiej. W kolejnych wiekach zaczęły powstawać sady przy dworach i pałacach. Pierwszy sad w folwarku w Konarach został zanotowany w dokumentach już w 1557 r., w którym uprawiano gruszki i jabłka przeznaczone na zbyt, następne informacje o sadzie są z lat 1782-1795. Pierwsze sady włościańskie poczęto zakładać już w II poł. XIX w. Na większą skalę sadownictwo rozwinęło się w okresie międzywojennym, kiedy zaczęto zakładać większe sady handlowe. I tak przez stulecia z pokolenia na pokolenie rejon warecko – grójecki stał się największym sadem Europy a od kilku lat największym producentem jabłek w Europie a także trzecim na świecie po Chinach i USA, a od dwóch lat – największym eksporterem jabłek. Po raz pierwszy w historii naszego sadownictwa polskie jabłka odgrywają dominującą rolę na światowym rynku. Nasze jabłka są cenione ze względu na dobry smak, wysokie bezpieczeństwo zdrowotne i atrakcyjne ceny. I właśnie w tym rejonie w Konarach znajduje się nasza firma, gdzie historia upraw łączy się z nowoczesnością i dbałością o wysoką jakość i niepowtarzalny smak. To właśnie tu od 2002 roku prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Eksportujemy nasze produkty na wiele rynków UE oraz do wielu innych krajów na świecie.

Większość naszych gospodarstw zlokalizowana jest na obszarze „Natura 2000” nad rzeką Pilicą znanym także jako region turystyczny pod nazwą Warkocz Pilicy. Specyficzny mikroklimat regionu ma olbrzymi wpływ na smak I aromat naszych jabłek, bogatych w naturalne cukry i kwasy, niespotykane w żadnym innym miejscu na świecie. Setki lat tradycji sadowniczych zobowiązuje.

Dysponujemy własnym zapleczem logistyczno-magazynowym gdzie przygotowujemy towar do wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo świeże owoce i warzywa.

Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN Allrestaurants - HANDLOPAK - Warka, POLEN
x
X