GALYCHINA (GENERAL)

Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE

Address: Lypynskoho St, 54, Lwów, OEKRAÏNE
Phone: +380322326200 Mobil: * Fax: *
Website: http://galychyna.com.ua/ Email: *

Українська молочна компанія

ЗАТ „Галичина“ — українська молочна компанія, заснована у 1998 році. На сьогодні молочна компанія „Галичина“ є лідером з виробництва кисломолочної продукції та входить до трійки найбільших виробників йогуртів в Україні. Частка ринку компанії в сегменті йогуртів за підсумками 2009 року становить 14,9%, в кисломолочній продукції - понад 10%.

„Галичина“ є єдиною повністю українською компанією серед молочних виробників першого ешелону. Сьогодні її продукція представлена у всіх регіонах України. Основні торгові марки: „Галичина“, „Мої корівки“ та „12 вітамінів“. Асортимент продукції: молоко, сметана, кефір, йогурт, маслянка, сир кисломолочний, масло, спред. Нова категорія на молочному ринку України від ТМ „Галичина“ — маслянка.

Ми чи не єдина в Україні молочна компанія, яка має власну дистрибуційну мережу, що постійно розвивається. На сьогодні „Галичина“ має понад 40 торгових представництв у всіх регіонах України.

Всі продукти виробляються з чистого карпатського молока. Чиста сировина Галичини, висока культура молочарства, традиційна для цього регіону, та сучасні західні технології дозволяють створити продукт високої якості зі справжнім смаком.

Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - GALYCHINA - Lwów, OEKRAÏNE
x
X