HALINA (GENERAL)

Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN

Address: Staroscin 10, 21-132 Kamionka, POLEN
Phone: +48818529200 Mobil: * Fax: *
Website: http://piekarnia-halina.pl Email: *

Piekarnia Halina została założona w 1993 roku jako mała firma rodzinna. Obecnie funkcjonuje jako spółka jawna.

Firma jest zlokalizowana w miejscowości Starościn oddalonej około 20 km od Lublina. Od początku działalności priorytetem była dla nas wysoka jakość produktów wytwarzanych w zakładzie.

Aby zapewnić klientom jak najlepszy asortyment piekarnia została wyposażona w nowoczesne linie technologiczne do produkcji pieczywa, które są sukcesywnie rozbudowywane.
Przez 23 lata naszej działalności podążaliśmy z trendem zmian w piekarnictwie, dlatego też nasz zakład jest modernizowany w taki sposób, aby zaspokoić każdą potrzebę klienta.

Piekarnia Halina postawiła na wyspecjalizowany personel, który jest cyklicznie szkolony z zakresu piekarnictwa, cukiernictwa oraz marketingu. W roku 2015 zakład został rozbudowany o cukiernię, która szybko zyskała rzeszę klientów począwszy od sieci handlowych, poprzez catering, domy weselne i klientów indywidualnych.

Naszą dewizą jest nieustanny rozwój.

Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN Allrestaurants - HALINA - Kamionka, POLEN
x
X