MIEDZYBORZ (GENERAL)

Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN

Address: Wroclawska 17, 56-513 Miedzyborz, POLEN
Phone: +48627856005 Mobil: * Fax: *
Website: http://mleczarniamiedzyborz.pl Email: *

Zaopatrujemy klientów indywidualnych i zbiorowych, cukiernie, restauracje, hotele, pierogarnie, sklepy osiedlowe i sieci supermarketów.

Charakterystyka produktów:

MASŁO TRADYCYJNE – o zawartości 82%, produkowane jest metodą tradycyjną. Charakteryzuje się bardzo dobrą smarownością, posiada wyśmienity smak i zapach, przypominający masło wiejskie.

TWARÓG PÓŁTŁUSTY – produkowany według tradycyjnej technologii. Posiada wspaniałe walory smakowe i delikatny aromat nadający mu cechy wiejskiego twarogu. Dostępny w formie krajanki w pergaminowym opakowaniu lub w hermetycznej folii. Dzięki klasycznemu, świeżemu smakowi, wyśmienicie sprawdza się jako „baza” do wyrobów kulinarnych, kanapek i past. Przepyszny, biały twaróg jest doskonałym, składnikiem codziennej diety dla każdego konsumenta i jego rodziny, niezależnie od wieku.

SER TWAROGOWY ŚMIETANKOWY – jest produkowany według tradycyjnej receptury przy użyciu wysokiej jakości surowca. Posiada delikatną i aksamitną konsystencję i wyjątkowo subtelny i niepowtarzalny smak, przypominający twaróg wiejski zrobiony przez „babcię’.

TORT TWAROGOWY - Wykonany według staropolskiej metody produkt proekologiczny, o wyjątkowych walorach smakowych i delikatnej strukturze. Zachwyca nie tylko wyglądem, formą, ale i wyjątkowym smakiem. Może być ozdobą każdego stołu i uroczystości, a jego udekorowanie zależy wyłącznie od fantazji, inwencji i pomysłów kupującego oraz charakteru uroczystości. Tort stał się hitem dolnośląskich konsumentów.

ŚMIETANA LUKSUSOWA 12% - produkt o lekkiej konsystencji, z delikatnie kwaskowym posmakiem, o wyśmienitym aromacie i gęstości wiejskiej śmietany. Nadaje się zarówno do potraw na zimno (sosy, dressingi), jak i na gorąco. Mimo, że nie zawiera żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków, posiada bardzo długi termin przydatności do spożycia wynoszący 21 dni.

ŚMIETANA LUKSUSOWA 18% - charakteryzuje się bardzo gęstą konsystencją uzyskiwaną w naturalny sposób. Doskonała do zup i sosów.

Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN Allrestaurants -  MIEDZYBORZ - Miedzyborz, POLEN
x
X