PLOH (GENERAL)

Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN

Address: Piastowska 38, 05-850 Bronisze, POLEN
Phone: +48227330693 Mobil: * Fax: *
Website: http://ploh.pl Email: *

Działamy na rynku od 1991 roku. Zapewniamy napoje gorące i zimne oraz przekąski, a także obsługę automatów vendingowych (sprzedających). Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań, od prostego ekspresu ciśnieniowego do biur, pojedynczego automatu vendingowego, dystrybutora filtrującego do wody, po ścianę vendingową, czy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe dla hoteli i restauracji.

Zapewniamy kompleksową obsługę maszyn, od asysty w dostosowaniu automatu do Państwa potrzeb, przez dostarczanie produktów do automatu, po utrzymanie go w czystości i sprawności technicznej. Jesteśmy autoryzowanym operatorem automatów Nestle i Pepsi, jak również obsługujemy automaty marki własnej.

Przedstawiamy najlepsze rozwiązanie dostępu do wody pitnej. Oferowane przez nas dystrybutory filtrujące do wody, na stałe podłączane do sieci wodociągowej, umożliwiają nieograniczone spożywanie wody, zarówno gorącej, jak i zimnej (również gazowanej), przy stałej opłacie miesięcznej.

Dystrybutory wody są wyposażone w najnowsze technologie oczyszczania wody za pomocą filtrów, które są okresowo wymieniane przez nasz serwis techniczny.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu także naszą ofertę automatów oraz ekspresów do kawy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN Allrestaurants - PLOH - Bronisze, POLEN
x
X