MORLINY (GENERAL)

Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN

Address: Chałubińskiego 8 , 00-613 Warsaw, POLEN
Phone: +48223345902 Mobil: * Fax: *
Website: http://animex.pl/ Email: *

Marka Morliny to marka nowoczesna, znana z przełamywania schematów utartych w swojej kategorii. Od powstania nastawiona jest na szukanie nowych, prokonsumenckich rozwiązań. Innowacyjne pomysły stosowane w produktach z portfolio zyskują uznanie w oczach konsumentów i gwarantują lojalność wobec marki.
Marka Morliny jest w ścisłym gronie najlepiej rozpoznawalnych marek mięsnych na rynku polskim. Do marki Morliny należą submarki: Morlinki – pierwsze wędliny dla dzieci oraz Berlinki – paczkowane parówki premium.

Morliny udowadniają, że marka mięsna może być również marką nowatorską, podejmować niestandardowe inicjatywy produktowe, przełamywać standardowe myślenie o kategorii i oczekiwaniach konsumenta. W ostatnich latach Morliny wprowadziły na rynek wiele produktów, które gwarantują konsumentom, że w imię wygody, szybkości i łatwości przygotowania posiłków nie trzeba rezygnować ze smaku. Morliny są marką przyjazną, optymistyczną, wywołującą uśmiech. Nie budują dystansu i są szczere i otwarte na swoich konsumentów. W ostatnich dwóch latach współczesny, miejski wizerunek konsekwentnie podbudowywany jest racjonalnymi benefitami produktowymi.

Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN Allrestaurants - MORLINY - Warsaw, POLEN
x
X