KOZIA LAKA (GENERAL)

Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN

Address: Lipowa 3, 58-531 Łomnica, POLEN
Phone: - Mobil: * Fax: *
Website: http://serylomnickie.pl Email: *

Gospodarstwo Ekologiczne “Kozia Łąka” położone jest w pobliżu Jeleniej Góry, wśród pól i lasów, z przepięknym widokiem na Karkonosze i Śnieżkę. Wszystkie produkty z naszego gospodarstwa wytwarzane są w 100% zgodnie z naturą: nie stosujemy żadnych nawozów sztucznych ani pestycydów. Hodujemy kozy (obecnie stado liczy ok 100 sztuk), a z ich mleka produkujemy wyjątkowe sery. To nasze hobby, pasja i… ciężka praca.

W 2010 r. Ser Kozi Łomnicki został wpisany na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa, a podczas szczytu Partnerstwa Wschodniego, który odbył się w Warszawie w ramach pierwszej prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej, Sery Łomnickie były podawane na stołach unijnych notabli i promowały polską kuchnię.

W tym, 2013 r., zdobyliśmy aż dwa wyróżnienia: na Festiwalu Serów w Lidzbarku Warmińskim – za Rittę wędzoną oraz na Festiwalu Smaku w Grucznie – tytuł Smak Roku dla naszego Sir Grilla.

Zapraszamy do nas i do próbowania naszych serów!

Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN Allrestaurants - KOZIA LAKA - Łomnica, POLEN
x
X