MASO JICIN (GENERAL)

Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK

Address: Konecchlumskeho 1075, 50601 Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK
Phone: +420493522280 Mobil: * Fax: *
Website: http://masojicin.cz Email: *

Firma Maso Jičín s.r.o. byla založena v roce 1993. Samotná firma je kompatibilním provozem, počínaje majiteli firmy, jež jsou výrobci jatečných prasat a skotu, přes vlastní porážku, bourárnu, masnou výrobu, až po síť vlastních podnikových prodejen.
V současné době se Maso Jičín řadí svojí velikostí a svým obratem mezi středně velké masozpracující závody s výrobou výsekového masa, tepelně opracovaných masných výrobků a polotovarů.
Naše firma se úzce specializuje na výrobu specialit, šunkových výrobků a uzených mas. Hlavním cílem firmy je spokojenost našich zákazníků.
Maso Jičín s.r.o. nabízí dodávky českého vepřového a hovězího masa s detailním značením původu a dodávky regionálních výrobků uzeniny včetně vařených specialit.

Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - MASO JICIN - Jicin, TSJECHISCHE REPUBLIEK
x
X