GASTROART (GENERAL)

Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK

Address: Ve Dvore 807, 252 42 Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK
Phone: +420777258991 Mobil: * Fax: *
Website: http://gastroart.cz Email: *

Na trhu vybavení pro gastronomii a profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme již od roku 1996, kdy firmu založil jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Společnost GASTROART CZ, spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou společnost v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.
Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně zaškolení obsluhy na dodaných zařízeních.
Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku, a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.
Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně, další typy velkokuchyní a gastronomie.
Naše společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.
Jsme přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ANGELO PO, ELECTROLUX, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR a ZANUSSI. Nabízíme v zastoupení pánve FRIMA, myčky Winterhalter, varnou technologii MKN, na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.
Specializujeme se také na vitríny a to na vestavné vitríny, stolní vitríny, cukrářské vitríny, pultové vitríny, dále máme v nabídce salátové bary, chlazené a teplé bufety, konzervátory zmrzlin, bufety RED FOX a přístěnné vitríny. Na všechny druhy vitrín v naší nabídce také provádíme záruční a pozáruční servis.
V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní, jednou do měsíce pořádáme kuchařské akademie.

Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - GASTROART - Jesenice, TSJECHISCHE REPUBLIEK
x
X