SOFA DESIGN (GENERAL)

Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK

Address: Podskali 78, 128 00 Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK
Phone: +420776612513 Mobil: * Fax: *
Website: http://sofadesign.cz Email: *

Jsme tradiční český výrobce kvalitního čalouněného nábytku s velmi dlouhou životností poskytující maximální pohodlí. Vyrábíme vysoce kvalitní sedací soupravy na zakázku. Celá výroba je ryze českého původu – české ruce projdou od opravování dřeva po čalounické práce až po závěrečné ušlechtění materiálu.
Höpke Textiles je synonymem optimální kvality v sektoru potahových látek. Jedná se o rodinnou firmu s přibližně 70 zaměstnanci pod vedením Olafa Maiera a jeho syna Larse. Ačkoliv je tradice společnosti nejvyšší prioritou, v Höpke se také dívají do budoucnosti - a rozsah investic do strojů a vybavení je tomu důkazem. Mezi toto vybavení můžeme například zařadit moderní výškový sklad tkanin, který zaručuje úsporné a optimální skladování. Hlavní prioritou investic a výzkumu společnosti Höpke však zůstávají její tkaniny. S přibližně 1,5 milionu metrů skladovaného zboží je tak Höpke Textiles schopna splnit prakticky jakékoli přání zákazníka.

Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - SOFA DESIGN - Chocen, TSJECHISCHE REPUBLIEK
x
X