DBK GLASS (GENERAL)

Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK

Address: Mírova pod Kozakovem, 511 01 Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK
Phone: +420604848474 Mobil: * Fax: *
Website: http://ru.dbkglass.com Email: *

Firma DBK Glass s.r.o. je rodinná firma založená v roce 2007, která se specializuje na výrobu křišťálových ověsových svítidel. Sídlem firmy je malá osada Vesec pod Kozákovem, která leží přímo uprostřed Turnovska a Železnobrodska. Její umístění přímo v srdci Českého ráje jí dovoluje zúročit při výrobě svých výrobků zkušenosti místních lidí, kteří celý život pracovali v oblasti výroby lustrů, bižuterie a skla v regionu Železného Brodu a Jablonecka. Firma tímto navázala na tradici výroby lustrů v tomto sklářsky významném regionu. Firma DBK Glass s.r.o. klade při výrobě svých výrobků důraz na kvalitu a jedinečnost ručního zpracování. Své výrobky dodává zákazníkům do celého světa.
Naším přáním je, aby naše svítidla rozzářila Váš interiér a zvýraznila krásu a jedinečnost Vašeho domova, firmy, reprezentativní budovy nebo jiného objektu.
Firma má ve svém výrobním programu zařazeny lustry a svítidla od jednoduchých až po víceramenné, celé soupravy svítidel a lustry na zakázku dle individuálních přání zákazníků. Na přání provádíme také montáž a instalaci svítidel v interiéru. Zabýváme se i opravami starších svítidel a jsme schopni vyměnit skleněné a křišťálové, kovové nebo elektrodíly svítidel.

Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK Allrestaurants - DBK GLASS - Vesec 10, TSJECHISCHE REPUBLIEK
x
X