KAMIL KOLOTA (متنوع وعام)

Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا

العنوان: Bobrowice 14, 66-627 Borowice, بولندا
الهاتف: +48683913252 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://grzyby-runo-lesne-kolota.pL البريد الإلكتروني: *

Nasza firma, znajdująca się w miejscowości Bobrowice, istnieje od 1996 roku. Nasza działalność opiera się na pozyskiwaniu i dystrybucji produktów leśnych, takich jak grzyby oraz owoce leśne. W swojej ofercie posiadamy produkty świeże, mrożone, solone jak i suszone.
Oferujemy skup runa leśnego. Pozyskiwany surowiec trafia do naszego zakładu, gdzie jest przetwarzany zgodnie z wymogami dotyczącymi przygotowania żywności. Dzięki zebranym doświadczeniom udoskonaliliśmy proces pozyskiwania, transportu i magazynowania surowców. Ponadto opracowaliśmy niezawodne technologie przetwórstwa, które gwarantują naszym produktom wysoką jakość jak i niepowtarzalne walory smakowe.

Każdy produkt przygotowujemy z najwyższą starannością, ponieważ naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów. Głównym miejscem pozyskiwania surowca do produkcji są lasy województwa lubuskiego. Nasze produkty trafiają głównie na rynek UE.

Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا Allrestaurants - KAMIL KOLOTA - Borowice, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X