GASTMA (الحـفـلات والـمـوائـد الـمـفـتـوحـة)

Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا

العنوان: Dénesova 10, 040 23 Kosice, سلوفاكيا
الهاتف: +421556439193 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://gastma.sk البريد الإلكتروني: *

Spoločnosť GASTMA, s.r.o. sa zaoberá predajom gastronomickej techniky a profesionálnych barov, odborným poradenstvom pri vytváraní projektov gastronomických prevádzok, projekčnou činnosťou, záručným a pozáručným servisom a odborným zaškoľovaním personálu.

Konateľom spoločnosti je od jej vzniku v roku 1997 pán Marcel Zlacký, ako fyzická osoba sa však gastrotechnológiám a profesionálnym barom venuje od roku 1993. Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch na Dénešovej ulici v Košiciach.

Odbornosť a profesionalita je nielen mottom firmy, ale aj jej nemeniacim sa štandardom.

Naše komplexné služby v oblasti dodávky gastrotechnológíí ocenili mnohé hotely, reštaurácie, bary, prevádzky s rýchlym občerstvením, kaviarne, závodné a školské kuchyne.

Po realizácii však naša práca nekončí! Pre našich zákazníkov poskytujeme záručný a pozáručný servis, zaškoľujeme personál a vykonávame kuchárske audity.

Tím našich odborníkov vám ochotne pomôže vybrať dobré a funkčné technológie vhodné pre vašu prevádzku.

Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - GASTMA - Kosice, سلوفاكيا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X